SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Burak Yılmaz’ın sakatlığında son durum

Burak Yılmaz, devre arasında oynanan River Plate maçında sakatlandıktan sonra dün akşam oynanan Çaykur Rizespor maçına girmesi ile çıkması bir oldu.

Güncellenme: 08:43, 26/01/2015
Burak Yılmaz’ın sakatlığında son durum

Sahalardan 3-4 hafta uzak kalacağı açıklanan ancak son antrenmanda kendisini iyi hissedip takımla çalışan Burak Yılmaz, Çaykur Rizespor maçının 78. dakikasında oyuna girdi. Fakat 3 dakika sonra sakatlanarak oyundan çıkmak zorunda kaldı.

Beyaz Futbol programında Burak’ın nasıl iyileştiğine dair ilginç bir iddia yer aldı.

burakyılmaz Galatasaray'da bir kez daha Burak Yılmaz şoku yaşanıyor. Devre arası kampında Antalya'da River Plate ile oynanan hazırlık karşılaşmasında sakatlanan doktorların ‘en az 4 hafta oynayamaz' dedikleri Burak Yılmaz, teknik direktör Hamza Hamzaoğlu tarafından sürpriz bir şekilde Çaykur Rizespor maçının kadrosuna dahil edildi.

Karşılaşmaya yedek olarak başlayan milli futbolcu, 78. Dakikada Umut Bulut'un yerine oyuna dahil oldu. 81. dakikada topla birlikte yaptığı düz koşu sırasında sakatlığı nükseden Burak Yılmaz gözyaşları içinde sahayı terketti.

GALATASARAY’DAN AÇIKLAMA

“Oyuncumuz Burak Yılmaz’ın Çaykur Rizespor maçı sonrası sponsor hastanemiz Liv Hospital’da yapılan radyolojik tetkikleri ve ortopedik konsültasyonu sonucunda herhangi yeni bir sorunla karşılaşılmamıştır.”

SELÇUK KIZDI Sakatlandığı pozisyonda yerde kalan Burak Yılmaz'ın yanına tüm arkadaşları koştu. Takım kaptanı Selçuk İnan ise arkadaşına ‘neden oynamak istedin' der gibi kızdı.

selçuk

HAMZA HAMZAOĞLU'NA BÜYÜK TEPKİ Yaşanan sakatlık sosyal medyada da en çok konuşulan konulardan biri oldu. Özellikle de Hamza Hamzaoğlu'nun tam olarak iyileşmeyen bir oyuncuyu oynatmasına tepki gösteren Galatasaraylı taraftarlar ‘yanlış yaptı' yorumlarında bulundu.