SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kasımpaşa Sportif Faaliyetler AŞ Yönetim Kurulu Başkanlığı’ndan ayrılan Zafer Yıldırım, işlerinin yoğunluğu nedeniyle görevi bıraktığını açıkladı.

Yıldırım, lacivert-beyazlı kulübün internet sitesinde yaptığı açıklamada, Kasımpaşa’nın, Turgay Ciner başkanlığında hedeflerine ilerleyeceğine inandığını belirterek şu ifadelere yer verdi:

“Sevgili dostum Turgay Ciner ile yola çıkmış olduğum Kasımpaşa projesinde mevcut işlerimin yoğunluğu nedeniyle resmi olarak bu dönemde yer alamayacağım. Esasen benim için bu projede değişen tek şey başkanlık etiketidir. Kasımpaşa’nın sayın Turgay Ciner başkanlığında bundan sonra da en başından itibaren birlikte belirlemiş olduğumuz model kulüp olma yolunda hedeflerine emin adımlarla ilerleyeceğine ve beklediğimiz başarılara kavuşacağına inancım sonsuzdur. Bu yolda üzerime düşen görevi tüm kalbim ve imkanlarımla kulübümüz ve sporcularımız için bundan sonra da yapacağımı ve Kasımpaşa ruhunun ve modelinin yerleşmesi doğrultusunda tüm desteğimi vereceğimi belirtmek isterim.”