SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İstanbul hakimiyetini bitirdiler!

Trabzonspor, Hamburga'ta forma giyen Tolgay Arslan'ı da kadrosuna katarak Galatasaray ve Fenerbahçe'den sonra Beşiktaş'a da önemli bir transfer çalımı atmış oldu.

Güncellenme: 18:24, 25/01/2015
İstanbul hakimiyetini bitirdiler!

Teknik direktörlük görevine Ersun Yanal’ın gelmesinden sonra hem futbol olarak hem de transferler açısından taraftarlarını heyecanlandırmaya başlayan Trabzonspor, 3. Uğur Demirok ve Erkan Zengin’den sonra Tolgay Arslan bombasını da patlattı.

Stoper bölgesinde sorun yaşayan Galatasaray'ın kadrosuna katmak için büyük uğraş verdiği Uğur Demirok'u transfer eden ve Fenerbahçe'nin elinden Erkan Zengin'i kapan Trabzonspor, şimdi de Beşiktaş'ın transfer gündeminde yer alan Tolgay Arslan'ı renklerine bağladı.

ARTIK TRABZON'U DA TERCİH EDİYORLAR! Bordo mavili kulüp, bu yaptığı transferle de ‘Futbolcular İstanbul takımlarını tercih ediyor' sözünü de çöpe attı. Daha önce Trabzonspor'un kadrosuna katmak istediği oyuncuların İstanbul'un üç büyükleri olan Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tercih etmesi yüzünden Karadeniz ekibi birçok transferde sıkıntı yaşamıştı.

Yayınlanma Tarihi:18:23,