SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da Burak Yılmaz şoku

Antalya'da River Plate ile oynanan hazırlık maçında sakatlanan, en az 1 ay sahalardan uzak kalacağı söylenen Burak Yılmaz Çaykur Rizespor maçına yedek soyundu, 78. dakikada oyuna girdi, 81. dakikada yeniden sakatlanarak oyundan çıkmak zorunda kaldı.

Güncellenme: 00:40, 26/01/2015
Galatasaray’da Burak Yılmaz şoku

Galatasaray'da bir kez daha Burak Yılmaz şoku yaşanıyor…

Devre arası kampında Antalya'da River Plate ile oynanan hazırlık karşılaşmasında sakatlanan doktorların ‘en az 4 hafta oynayamaz' dedikleri Burak Yılmaz, teknik direktör Hamza Hamzaoğlu tarafından sürpriz bir şekilde Çaykur Rizespor maçının kadrosuna dahil edildi.

Karşılaşmaya yedek olarak başlayan milli futbolcu, 78. Dakikada Umut Bulut'un yerine oyuna dahil oldu. 81. dakikada topla birlikte yaptığı düz koşu sırasında sakatlığı nükseden Burak Yılmaz gözyaşları içinde sahayı terketti.

GALATASARAY’DAN AÇIKLAMA

“Oyuncumuz Burak Yılmaz’ın Çaykur Rizespor maçı sonrası sponsor hastanemiz Liv Hospital’da yapılan radyolojik tetkikleri ve ortopedik konsültasyonu sonucunda herhangi yeni bir sorunla karşılaşılmamıştır.”

SELÇUK KIZDI Sakatlandığı pozisyonda yerde kalan Burak Yılmaz'ın yanına tüm arkadaşları koştu. Takım kaptanı Selçuk İnan ise arkadaşına ‘neden oynamak istedin' der gibi kızdı.

HAMZA HAMZAOĞLU'NA BÜYÜK TEPKİ Yaşanan sakatlık sosyal medyada da en çok konuşulan konulardan biri oldu. Özellikle de Hamza Hamzaoğlu'nun tam olarak iyileşmeyen bir oyuncuyu oynatmasına tepki gösteren Galatasaraylı taraftarlar ‘yanlış yaptı' yorumlarında bulundu.

Yayınlanma Tarihi:20:43,