SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Barış Özbek’in kardeşi olan 22 yaşındaki sol ayaklı orta saha Bugün TV’den Yakup Çınar’ın sorularını yanıtlarken şu ifadeleri kullandı:

“A Takımla idmanlara çıkıyorum. Klopp bana güveniyor. İdmanlara çıkıyorum. Genç olduğumuz için 2. Takımda oynamamız lazım. Zaman zaman A Takıma da çağrılıyoruz. Bunu değerlendirmeye çalışıyorum.

U17 Dünya Kupasında oynadım. Milli Takımda güzel zamanlarım geçti. Her Türkün isteği milli formayı giymektir. Tabii ki hedefim A milli formayı gitmek.

Dortmund’da mutluyum ama Süper Lig’de de teklif var. Hangisini değerlendireceğim ya da değerlendirecek miyim bilemiyorum. Menajerime sormam lazım. Görüşmeler sürüyor. Kesin olmadan bir şey diyemem.

Ağabeyim 4 sene G.Saray’da oynadı. Bizim için gurur verici bir şeydi. Çok güzel günleri geçti. Ağabeyim oynamadan önce G.Saray’a sempatimiz vardı. G.Saray posterleri ile büyüdük ama gönlüm Fenerbahçe’den yana da olabilir…

Konya’da Ömer Ali, Beşiktaş’ta Gökhan Töre arkadaşlarım. Eskiden karşı karşıya oynuyorduk. Hepsi de güzel kalpli ve iyi futbolcular.”

Yayınlanma Tarihi:18:28,