SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Floyd Mayweather koleksiyonunu büyüttü

Ringde sergilediği performans kadar özel hayatında yaptığı görgüsüz paylaşımlar ile de tanınan Floyd Mayweather, yine gündeme oturdu.
Sosyal paylaşım sitesi Instagram'dan yeni arabası Ferrari Enzo ile çekilmiş bir fotoğrafının takipçileri ile paylaşan Mayweather, fotoğrafın altına "Ferrari Enzo'mun fiyatı oldukça yüksek. Araştırmanızı yapın" yazarak yeni bir tartışma konusu yarattı.
Spor araba koleksiyonunda Lamorghini, Bugatti ve Porsche 911 bulunan Mayweather, dünyanın en ünlü araba üreticilerinden biri olan Ferrari'nin kurucusunun adını taşıyan son arabası ile garajının değerini yükseltti.
Dünya şampiyonu boksör daha önce de arabaları ve jeti ile çekilen bir fotoğrafını Instagram'daki 4.5 milyon takipçisi ile paylaşmıştı.
Sınırlı sayıda üretilen Ferrari Enzo'dan dünyada sadece 399 adet var. Maksimum hızı 350 km/saat olan Ferrari Enzo, 650 beygir gücüne sahip...
Dünyanın en hızlı arabaları arasında gösterilen Ferrari Enzo'nun değeri ise 677 bin pound ile 1 milyon pound arasında değişiyor.