SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

20 milyon Euro’yu kabul ettiler

İngiliz basını, Manchester United’ın Galatasaray’ın yıldızı Wesley Sneijder için 20 milyonu gözden çıkardığını yazdı. Manchester’in Sneijder’i istediğiniyse 6 Ocak’ta Louis Van Gaal’a yakınlığıyla bilinen Muhsin Ertuğral açıklamıştı.

Güncellenme: 09:25, 23/01/2015
20 milyon Euro’yu kabul ettiler

İngiliz Express gazetesi, Manchester United’ın Galatasaraylı Wesley Sneijder için sürpriz karar verdiğini yazdı. İngilizlere göre Manchester United, Sneijder’in serbest kalma maddesinde yazan 20 milyon Euro’luk bonservisi ödemeyi kabul etti.

ERTUĞRAL 6 OCAK'TA AÇIKLAMIŞTI

Sneijder için ortaya atılan bu flaş iddia aslında yeni değil İngiliz kulübünün Sneijder ile ilgilendiğini Teknik Direktör Muhsin Ertuğral açıklamıştı. Ertuğral “sadece Juventus değil Manchester da istiyor” demişti.

Yıllarca Ajax'ın bünyesinde Teknik Direktör olarak çalışan ve Manchester United'in başındaki isim Louis Van Gaal'a yakınlığı bilinen Ertuğral, 6 Ocak'ta “Louis Van Gaal'ın çalıştırdığı Manchester United'in Sneijder'e talip olduğunu biliyorum. Kapalı kapılar ardında konuşulan bu. Sneijder eğer giderse Galatasaray için telafisi olmayan bir kayıp olur” demişti.

FutbolArena