SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Radyospor’da yayınlanan Kriminal Spor programında müthiş bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre Fenerbahçe ve Galatasaray formaları giymiş, milli takıma kadar yükselmiş olan yıldız bir futbolcu, bir süre önce ilişki yaşadığı bir kadını dolandırdı.

Kadının elinde belgeler olduğu ve bu belgeleri savcılığa sunarak futbolcu ile ilgili suç duyurusunda bulunacağı açıklandı. Kadının iddiasına göre futbolcu çeşitli zamanlarda kendisinden yurt dışından gelişlerde saat ve parfüm sipariş etti. Çeşitli dönemlerde sipariş edilen bu ürünlerin toplam maliyeti 40 bin Euro’yu buldu. Kadın, futbolcudan bu miktarı talep ettiğinde, “Bunlar hediye değil miydi!” karşılığı aldı.

250 BİN DOLARLIK ÇALIM

Bir başka iddiaya göre kadın ile yıldız futbolcu Nişantaşı’nda ortak iş yapmak için bir işyeri kiralama kararı aldı. Mekanın kiralamaktan vazgeçilmesi halinde 300 bin dolar tazminat ödenmesi gerekiyordu.

Futbolcu, daha sonra ortaklıktan vazgeçince sözleşmenin altında imzası olan kadın, 250 bin dolar ödemek zorunda kaldı. Bu miktarın bu ay sonuna kadar ödenmesi gerektiği ortaya çıktı.

Programda, olay henüz iddia aşamasında olduğu için futbolcunun ismi açıklanmadı.

Yayınlanma Tarihi:13:13,