SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sözlerine Beşiktaş’a transfer olmaktan dolayı duyduğu mutluluğu ifade ederek başlayan Opare şunları söyledi:

“Burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Beşiktaş'ı araştırmaya gerek yok. Beşiktaş çok büyük bir kulüp ve marka. Herkes Beşiktaş'ı tanıyor. Siyah-Beyaz renklerin bir parçası olduğum için gururluyum. Yeni bir kartalım.”

“Genç ve hırslı bir oyuncuyum. Henüz yolun başındayım. Öğrenecek çok şeyim var. Gelişmeye çalışıyorum. Oynadığım takım için her şeyimi veriyorum. Hocalarımın sözünü dinliyorum. Bu kulüpte potansiyelimi ortaya çıkarabileceğime inanıyorum.”

“EVİMDE GİBİ HİSSETTİM”

“Transfer sürecimle menajerim ilgilendi ben takip ettim. Takıma, yöneticilerime ve taraftarlarımıza bana verdikleri değerin karşılıklarını vermek için doğru bir tercih yaptıklarını göstermek için elimden gelenin en iyisini yapacağım.”

“Takıma katıldığımda arkadaşlarım çok sıcak bir şekilde karşıladı. Kendimi evimde gibi hissettim. Her arkadaşım buranın bir parçası olduğumu hissettirdi. Yöneticimiz Ahmet Nur Çebi çok sıcak karşıladı.”

“BU TARAFTARI BİLMEYEN…”

“Beşiktaş taraftarını bilmeyen futbolu takip etmiyor demektir. Büyük bir kulüp ve büyük bir taraftar topluluğuna sahip Beşiktaş. Buraya gelmeden önce Beşiktaş ile ilgili her şeyi biliyordum. Taraftarlarımızın önünde oynamayı dört gözle bekliyorum. Birkaç maçı izledim ve inanılmaz perfromans gösterdi taraftarlar. Onlardan arkadaşlarıma gösterdikleri desteği bana da göstermelerini istiyorum. İhtiraslı ve çılgınlar. Ben de bunu seviyorum. Taraftarlarımızdan her zaman elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza inanmalarını istiyorum. Şampiyon Beşiktaş”

“Avrupa maçlarında yeteneklerimizi göstermeliyiz. Liverpool iyi ama biz onlardan daha iyiyiz. Bunu göstermeliyiz. Rakipten korkmak için bir sebep yok. Takım olarak bu işin üstesinden geleceğimize inanıyorum”

“BILIC ÇOK İYİ BİR ANTRENÖR”

“Slaven Bilic, çok iyi bir antrenör. Beşiktaş'ın maçlarını izledğinizde taktik ve organizasyon olarak nasıl bir oyun oynadığına baktığınızda böyle bir oyunun ancak iyi bir teknik adamla gerçekleşebileceğini anlıyorsunuz. Takım da hocasının ne kadar iyi olduğunu gösteriyor.”

“Hedefleri olan bir oyuncuyum. Birkaç yıl içinde zirveye çıkmak istiyorum. Dünyanın en iyi sağ beklerinin arasına adımı yazdırmayı hedefliyorum.”