SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Lige hazırız”

ALBİMO Alanyaspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ile yapacakları ikinci devrenin ilk maçına hazır olduklarını söyledi.

Güncellenme: 16:19, 21/01/2015
“Lige hazırız”

Kamp süresince verimli çalışmalar yaptıklarını belirten Kalpar, “Futbolcularım çok azimliydi. Kendilerine çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Bu süreçte yaptığımız idman ve hazırlık maçlarıyla durumumuzu değerlendirmeye çalıştık. Fenerbahçe ile oynadığımız dostluk maçında iyi mücadele ettiğimizi düşünüyorum. Bu maçta sonuçtan ziyade kamp döneminde neler yapmışız, çalışmalarımızın karşılığını ne kadar alabilmişiz, kondisyonumuz ve gücümüz ne durumda onu görmeyi amaçladık. Olumlu olduğunu gördük” dedi.

HAZIR OLDUĞUMUZU GÖRDÜK

Kamp döneminde oynanan Hallescher FC maçını da değerlendiren teknik direktör Kalpar, şunları söyledi:

“İkinci dostluk maçımızda 3-2 mağlup olduk. Fakat skorun önemli olmadığını oyuncularımızla paylaştım. Hazır olduğumuzu gördük. Önemli olan da buydu. Şimdi önümüzde sahamızda oynayacağımız Gaziantep maçı var. Maça iyi hazırlanıyoruz. Bu süreçte aramıza yeni katılan arkadaşlarımız da oldu. Yerinde yapılan transferlerden dolayı yönetimimize teşekkür ediyorum. Oyuncu durumumuz iyi, ancak uzun vadeli düşünerek bir transfer daha yapılabilir.”