SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray Liv Hospital’lı oyuncuların paralarının ödenmediği gerekçesiyle idmana çıkmamasının arkasında, Arroyo’nun maaşının yatırılması yatıyor.

Sarı-Kırmızılı basketbolcular, paralarının ödenmediği gerekçesi ile önceki gün idmana çıkmayınca basketbol şube sorumlusu Can Topsakal, dün takımla bir toplantı yaptı. Yaklaşık bir saat süren toplantı olumlu geçerken, dünkü antrenmanı da yapmayan Galatasaraylı basketbolcuların, bugünden itibaren Alba Berlin maçının hazırlıklarına başlayacağı öğrenildi.

Hemen 100 bin Dolar bulundu

Fanatik’te yer alan habere göre, Galatasaraylı oyuncuların bu tepkisinin arkasında başka bir gerçek de yatıyor. Sarı-Kırmızılılar, Kızılyıldız maçı için Belgrad'a gitme hazırlığı yaparken takımın yıldızı Carlos Arroyo, “Param ödenmezse o uçağa binmem” tehdidini yapıyor.

Bunun üzerine çözüm arayan yöneticilerden Dursun Özbek, bir kaç saat içinde 100 bin Dolar buluyor ve para Arroyo'nun hebasına yatıyor. Arroyo da, Belgrad'a gidip Kızılyıldız zaferinin mimarlarından biri oluyor.

Bu durumu öğrenen diğer oyuncular da, zaten ödenmeyen maaşların üzerine ayrıcalık yapıldığı gerekçesi ile antrenmanlara çıkmama kararı alıyor.

Yayınlanma Tarihi:08:51,