SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Real Madrid ve Portekiz Milli Takımı’nın yıldız ismi Cristiano Ronaldo, Irina Shayk’tan ayrılmasının şokunu çabuk atlattı.

Shayk ile beş yıldır birlikte olan Ronaldo’nun, biten ilişkisinin ardından fazla vakit kaybetmeden yeni bir aşka yelken açtığı ortaya çıktı. Rus model ile ilişkisinin bittiğini resmen açıklayan Ronaldo “Irina ile beş muhteşem yıl geçirdim. Ancak ne yazık ki bu ilişkiyi bitirmek zorunda kaldık. Karşılıklı konuşarak ayrılığın ikimiz için de en doğrusu olduğuna karar verdik” dedi.

Ronaldo’nun bu açıklamasının ardından Real Madrid TV’nin güzel sunucu Lucia Villalon’un sosyal paylaşım sitesinden paylaştığı bir ‘selfie’, Portekizli yıldızın yeni aşkını gözler önüne serdi. Villalon ile Ballon d’Or ödüllerinin ardından birlikte çekilen fotoğraf, ikilinin aşk yaşadığı dedikodularını adeta doğruladı.

Bilindiği üzere Shayk’ın ödül törenine gelmemesi ve tatile çıkması Ronaldo’dan ayrıldığı söylentilerine neden olmuş, bir süre yalanlanan bu iddianın daha sonra gerçek olduğu ortaya çıkmıştı.

Yayınlanma Tarihi:17:17,