SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PTT 1. Lig ekiplerinden Orduspor’da kulüp idari menajeri Selim Şener, “Perşembe günü sona erecek kampın ardından kafilemiz, ligde oynayacağımız maç için Bolu’ya gidecek” dedi.

Şener, yaptığı açıklamada, kamuoyu tarafından bilinen sıkıntılara rağmen kadroda yer alan oyuncuların özverili çalışmalarıyla iyi bir kamp dönemi geçirdiklerini söyledi.

Ligde ikinci yarı genç ve çoğunluğu Ordulu oyuncularla sahaya çıkacaklarını vurgulayan Şener, ellerinden gelen tüm mücadeleyi sahaya yansıtarak başarılı olmak için gayret göstereceklerini dile getirdi.

Kafilenin uzun bir süre Ordu’ya dönmeyeceğini ifade eden Şener, şunları kaydetti: “Perşembe günü sona erecek kampın ardından kafilemiz, ligde oynayacağımız maç için Bolu’ya gidecek. Önümüzdeki pazar günü oynanacak Bolu maçının ardından yine Ordu’ya dönmeyerek Kayserispor maçı için Nevşehir’de kampa gireceğiz. Kamp ve maçlar nedeniyle uzun bir süre kafilemiz Ordu’ya dönmeyecek. İnşallah bu zorlu süreçten en iyi şekilde çıkarak şehrimize döneceğiz. Genç kardeşlerimize güvenim tam.”