SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’ın kabusu Royal Cup!

Sarı-Kırmızılılar, Neymar'ın basın toplantısına katılmak için 1 milyon Dolar aldığı International Royal Cup'ta, 350 bin dolar için ikisi 11'de oynayan üç futbolcusunu sakatlığa kurban verdi.

Güncellenme: 08:41, 20/01/2015
Galatasaray’ın kabusu Royal Cup!

Alanya kampı, Galatasaray’a pahalıya patladı. Bozuk Oba Stadı’nın zemininde sarı-kırmızılılar üç önemli fire verdi. Sakatlanan oyunculardan Semih Kaya’nın 1.5 ay, Burak Yılmaz ve Koray Günter’in ise iki hafta sahalardan uzak kalacağı açıklandı. Geçen sezon Mancini yönetiminde devre arası hazırlıklarını Belek’te yapan Cimbom’a bu kamp 250 bin Dolar’a mal olmuştu. Bu sezon ise Royal Cup’a katılan Aslan, kampı bedavaya getirerek turnuvadan 350 bin Dolar kazandı kazanmasına ama Semih, Burak ve Koray’ı kaybetti.

HAMZAOĞLU ORGANİZASYONDAN MEMNUN DEĞİL

Barcelona’nın Brezilyalı yıldızı Neymar, International Royal Cup’ın İstanbul’daki basın toplantısına katılmak için 1 milyon Dolar alırken Galatasaray’ın kasasına ise 350 bin Dolar girdi. Kötü zeminde üç oyuncu sakatlanınca takviye kaçınılmaz oldu ve belki de transfere bu turnuvadan elde edilen gelirin 2-3 katı para harcanacak. Daha önce kampı iki gün uzatmayı düşünen Hamza Hamzaoğlu’nun da organizasyonu beğenmediği ve bu yüzden Pazar akşamı takımı Alanya’dan İstanbul’a döndürdüğü öğrenildi.

Sabah