SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray mutlu sona yakın

Galatasaray’da Semih Kaya’nın uzun sürecek olan sakatlığı Chedjou’nun da Afrika Kupası’nda olması nedeniyle savunma hattında yaşanan ciddi sıkıntıyı transfer harekatı ile savuşturmak isteyen Galatasaray’da sıcak saatler yaşanıyor.

Güncellenme: 00:50, 21/01/2015
Galatasaray mutlu sona yakın

Milliyet’te yer alan habere göre, Galatasaray’da Serdar Aziz defteri yeniden açıldı. Chedjou ve Semih Kaya’nın sakatlıkları bu kararda büyük etki sahibi… İki kulüp yetkililerinin bu transfer için buğun masaya oturacağı ve anlaşmanın yakın olduğu belirtiliyor.

Transfer sezonunun açıldığı ilk günlerde Galatasaray, Bursaspor ile Serdar Aziz için görüşmüştü. Yeşil Beyazlı kulüp, Serdar Aziz için 5 milyon euro istemiş ve ardından bir gelişme yaşanmayınca transfer askıya alınmıştı.

Afrika Kupası'na giden Chedjou ve Semih Kaya'nın International Royal Cup'ta oynanan Neymar Enstitü karşılaşmasında sakatlanması sonucunda Bursaspor'un kapısını tekrar çalma kararı aldı. Sarı Kırmızılı yönetimin bugün Bursaspor yönetim ile tekrar masaya oturacak. 5 milyon euro ile isteğinde ısrarlı olan Bursaspor yönetiminin Galatasaray ile anlaşmaya yakın olduğu öğrenildi.

Yayınlanma Tarihi:19:52,