SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fikret Orman’a eğlence kulübünde tehdit!

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman önceki gece gittiği mekanda tehdit edildi. (Tarkan Abdullahoğlu -SÖZCÜ)
İş adamı Fikret Orman barıştığı eski eşi Sedef Hanım ile önceki gece Kuruçeşme'de bir mekanda sahne alan Kibariye'yi dinlemeye gitti. Sahneye yakın bir locada oturan çifte Şansal Büyüka, spor yorumcusu Tümer Metin ve sunucu Saba Tümer de eşlik ettiler. Eğlenceyle başlayan gece büyük bir kavga ile son buldu.
Mekanda sahne alan Kibariye, Beşiktaş Kulübü Başkanı'na Fikret Orman'a, "Başkanım hoş geldiniz, ne iyi ettiğiniz de geldiniz. Fikret başkanımız da aramızda" sözlerini gece boyu birkaç kez tekrar etmesi iş adamı Akın Büyükoğlu'nu çok kızdırdı.
Normalde sahneden 02.00 sularında inmesi gereken Kibariye yoğun istek üzerine 30 dakika daha programını uzattı. Kibariye sahneden inmeden önce "Fikret Başkanım gecemizi onurlandırdınız, yine bekleriz" sözlerini sarf etmesi üzerine, Orman'ın iki masa ilerisindeki oturan Büyükoğlu'nu adeta çıldırttı.
Büyükoğlu "Bende buradayım, benim adımı niye söylemiyor" deyip bağırarak oturduğu yerden kalkıp Fikret Orman'ın üzerine doğru yürümesi ortalığı karıştırdı. İş adamının koruması ve güvenliklerin araya girmesi sonrası bütün mekan adeta birbirine girdi.
Fikret Ormanı darp etmeye çalışan Büyükoğlu'nun, Beşiktaş Başkanını tehdit ettiği herkes tarafından duyuldu.  
Olayların başlaması ile birlikte Fikret Orman'ın yardımcılarından biri kapıya çıkarak polisi arayıp "Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ı içeride tehdit ediyorlar hemen gelin" diyerek adres verdi.
Telefondan yaklaşık 3 dakika sonrası mekana gelen polis ekipleri hızlıca koşarak içeri giriş yaptılar. Yaklaşık 15 dakika süren olaylarda Fikret Orman ve Sedef Orman çifti polisin gelmesi ile sivil polisler ve güvenlikler eşliğinde arka kapıya yanaştırılan özel araçla mekandan çıkarıldı.
Orman ile aynı masada oturan Şansal Büyükak'ın olayın tam ortasında kalarak birçok darbe aldığı iddia edilirken, locada birlikte oturan Tümer Metin ve Saba Tümer'de arka kapıdan çıkarıldı.
Polis Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman'ı mekandan güvenlikli olarak çıkarttıktan sonra kavga karışan isimlere kapıda kimlik kontrolü yaptı ve şüpheli gördüğü isimleri gözaltına aldı.