SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’den ayrılacak mı?

Adı Galatasaray ile geçen tecrübeli stoper, "Tek düşüncem takımın şampiyon olması. Gelecekle ilgili plan yapmadım, zamanı geldiğinde oturur konuşuruz" ifadelerini kullandı.

Güncellenme: 10:44, 20/01/2015
Fenerbahçe’den ayrılacak mı?

F.Bahçe sözleşmesi biten oyuncularla masaya oturmadı. Bunlardan biri de uzun süren sakatlığını atlatan ve oynamaya başlayan Egemen Korkmaz.

Tecrübeli futbolcunun ismi geçtiğimiz günlerde G.Saray ile anılıyordu. Egemen Korkmaz, “Gelecekle ilgili plan yapmadım. F.Bahçe’de mutluyum. Şu anda tek düşümcem şampiyonluk” dedi.

HİÇBİR STRESİM YOK F.Bahçe’de mutlu olduğunu belirten tecrübeli stoper, “Sezon sonunda oturur konuşuruz. Ben kalmak istiyorum. Yönetimin de aynı şeyi düşündüğünü umuyorum. Şampiyon olalım, sonra konuşuruz. Sözleşme yenilemedim diye bir stresim yok. Bu durumun maçları etkileyeceğine de inanmıyorum. Kendime güveniyorum. Fenerbahçe’de devam edersem elimden geleni yaparım. Gidersem de bu bir profesyonelliktir, kimseyi suçlamam” diye konuştu.

YILDA 1 MİLYON 750 BİN EURO ALIYOR Bonservis bedelsiz geldiği için Fenerbahçe’den yüksek para (Yıllık 1 milyon 750 bin euro) alan Egemen, maç başına ise 15 bin euro kazanıyor. Egemen’in sözleşme yenilerken daha aşağı bir rakamı kabul edebileceği de belirtiliyor.