SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sneijder’in menajerinden mesaj var

Galatasaray’ın yıldızlarından Wesley Sneijder’in menaceri Guido Albers, Juventus ve Galatasaray arasında yaşanan transfer görüşmelerini anlattı.

Güncellenme: 09:09, 19/01/2015
Sneijder’in menajerinden mesaj var

Wesley Sneijder’in menajeri Albers, “Sneijder, Türkiye’de kaldığı için mutlu. Galatasaray’dan ayrılsaydı, bir kaos olurdu. Burada şampiyonluk yaşamak istiyor” dedi. Juventus’a yakınlığı ile bilinen Tuttosport Gazetesi'ne konuşan Albers, “Sneijder, Türkiye'de kaldığı için mutlu. Bu söylentiler çıktıktan sonra neredeyse 2000'e yakın mesaj geldi. Bu Sneijder'in ne kadar sevildiğini gösteriyor. Eğer Galatasaray'dan ayrılsaydı, bir kaos olurdu. Galatasaraylı yöneticilerle konuştuk ve bize Sneijder'i satmak istemediklerini çok net bir şekilde söylediler. Oldukça profesyonel ve ciddi insanlardı. Nedenlerini birer birer açıkladılar. Sneijder de burada kaldığı için mutlu” diye konuştu.

‘Juventus alabilirdi ama…'

“Juventus, Sneijder'i alabilirdi ancak bunun için Galatasaray'ın satması gerekiyordu. Galatasaray onun satılık olmadığını resmen duyurdu” diyen Albers, “Sneijder, Torino'ya gitseydi de mutlu olurdu, ancak şu anda Galatasaray'da da keyfi oldukça yerinde. Kendisine Türkiye'de çok iyi davranılıyor ve hedefi burada şampiyon olmak” yorumunu yaptı.

Fanatik