SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’dan Serdar Aziz hamlesi

Özellikle savunma bölgesinde yaşanan sorunlara son olarak Semih Kaya'nın sakatlığı eklenince G.Saray defansa takviye yapmak için düğmeye bastı. Sarı-kırmızılılar, Bursa'dan Serdar'ı istiyor.

Güncellenme: 12:34, 19/01/2015
Galatasaray’dan Serdar Aziz hamlesi

AMK ÖZEL

Üst üste gelen olumsuzluklar devre arasında takviye yapmayı düşünmeyen G.Saray’ı transfer etmek için zorunlu kılıyor. Afrika Kupası’na giden Chedjou’nun yokluğunda Semih Kaya’nın da ciddi şekilde sakatlanması Aslan’da tüm planları altüst etti. Yedek stoper Koray Günter’de de yırtık çıkması Cimbom’u oldukça zora soktu. Bunun üzerine harekete geçen sarı-kırmızılı yönetim daha önce birçok kez gündeme gelen Serdar Aziz ismini yeniden listenin başına aldı.

Cimbom, milli defans oyuncusu için kulübü Bursaspor ile temasa geçerek, sezon sonuna kadar kiralama teklifinde bulunacak. Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu’nun da Serdar Aziz’e onay verdiği ve bu transferin bir an önce bitirilmesi için yönetimden talepte bulunduğu öğrenildi.

Kasımpaşalı Ryan Donk’un da listede olduğu ancak kulübün satmama yönündeki tavrı nedeniyle bu transferin çok zor olduğu kaydedildi.

Yayınlanma Tarihi:12:30,