SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’de yeni dönem

Futbolcuların özel isteğini geri çevirmeyip kabul eden asbaşkan İlhan Ekşioğlu, ikinci yarının başlamasıyla birlikte sürekli Samandıra’ya gidecek. Teknik heyet ve yönetim arasında köprü olacak.

Güncellenme: 10:30, 19/01/2015
Fenerbahçe’de yeni dönem

Fenerbahçe'de yeni bir dönem başlıyor… Sarı- Lacivertliler'de uzun süredir futbol şube sorumlusu yoktu. Gerek teknik heyet gerekse de futbolcular bunun sıkıntısını fazlasıyla yaşıyorlardı. Samandıra'daki sorunların yönetime iletilmesinde ve çözüm bulunmasında sıkıntılar oluyordu. Zaman zaman Samandıra'ya gelen başkan Aziz Yıldırım'ın ise sert çıkışları da gerek teknik heyeti gerekse futbolcuları fazlasıyla olumsuz etkiledi. İşte bu görüntü nedeniyle kaptanlar Emre ve Volkan, asbaşkan İlhan Ekşioğlu'ndan ligin ikinci yarısıyla birlikte Samandıra'ya gelmesini ve yönetimle aralarında köprü olmasını istedi.

ISRAR EDİLİNCE KABUL ETTİ

Futbolcuların bu ısrarlı talepleri karşısında asbaşkan İlhan Ekşioğlu da olaya sıcak baktı ve bunu kabul etti. Böylece ligin ikinci yarısının başlamasıyla birlikte Ekşioğlu, kelimenin tam anlamıyla Samandıra Can Bartu Tesisleri'ne üs kuracak. Takımın ve teknik heyetin sorunlarını dinleyip bunu yönetime iletecek. Yani diğer bir değişle köprü vazifesi görecek. Asbaşkan İlhan Ekşiolu'nun takım İstanbul'a gelmeden, bugünden itibaren Samandıra Can Bartu Tesisleri'ne giderek çalışmalara başlayacağı öğrenildi.