SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da bir dönem forma giyen emektar futbolcular Almanya’nın Delmenhorst kentinde düzenlenen Volksbank Salon Futbol Turnuvasına katıldılar. Eski yıldızlar takımı Kaleci Kerem İnan, Cem Karaca, Engin Baytar, Ümit Karan, Burhan Saatoğlu, Koray Avcı, Serkan Candar, Sedat Yeşilkaya, Ekrem Konuk, Fethi Cerci ve Ercan Engin’den oluştu. Turnuvaya sarı kırmızılı formayla katılan eski ünlü futbolcular, turnuva sonunda gurbetçi spor severlerle bir araya gelip resim çektirdi sohbet etti.

ENGİN: “SEZON SONUNA KADAR..”

Galatasaray ile sezon sonuna kadar sözleşmesi bulunan ancak şu anda kadroda yer almayan Engin Baytar’da Almanya’ya gelip eski yıldızlar takımında oynadı.

Turnuva sonunda kısa bir açıklama yapan Baytar, “Sezon sonuna kadar Galatasaray’la sözleşmem var” diye konuştu. Galatasaray A2 takımıyla antrenmanlara çıktığını söyleyen Engin Baytar, “Benim Galatasaray’la sezon sonuna kadar mukavelem var. Önümüzdeki günlerde tamamen ne olacağı netleşir. Ben şu an izinliyim, A2 takımıyla antrenmanlara çıkıyorum, kamplık bir durumumda yok. İleri ki günlerde neler gelişir bilmiyorum ama her iki taraf içinde hayırlısı olsun diyorum. İnşallah iyi olur” diye konuştu.