SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gökhan Zan’a sitem eden Albayrak, tecrübeli oyunucunun ısrarla G.Saray’dan ayrılmak istemediğini söyledi.

Evren Göz’e özel açıklamalarda bulunan Albayarak, “Kampımızın son gününü yaşıyoruz. Çok güzel bir kamp dönemi geçirdik. Oyuncularımız çok iyi çalıştırlar. Herkes bir an önce ikinci yarının başlamasını bekliyoruz. İkinci devreye hazırız. Beklentimizin çok üzerinde bir kamp dönemi geçirdik” dedi.

“SNEIJDER YENİDEN DOĞDU” Kamp döneminde Sneijder’in çok neşeli olduğunun altını çizen Albayrak, “Sneijder’le çok özel şakalaşmalar yaptık. Bence Sneijder yeniden doğdu diyebilirim. Demek ki bazı şeyleri duymak istiyordu. Duydukça da morali yerine geldi. Sneijder’i çay içmeye alıştırdım. Herhalde o da Rizeli olacak” ifadelerini kullandı.

“SNEIJDER’DEN 1 TANE VARDIR O DA G.SARAY’DA DIR” Basında çıkan Sneijder’in Juventus’a transfer haberleri hakkında da konuşan Albayrak, “Sneijder, İstanbul’da mutlu olduğunu defalarca söyledi. Kamp döneminde sürekli Sneijder ile konuştuk. Keyfi yerinde. Dünyada başka Sneijder yoktur. 1 tane vardır o da Galatasaray’da’dır” diye konuştu.

“TRANSFER YAPMAYACAĞIZ” Kimse ile transfer görüşmesi yapmadıklarını söyleyen Albayrak, “Bizim futbolcuya ihtiyacımız yok. Biz buraya tasarruf yapmak için geldik. Transfer yapmayacağız. Uygun bir stoper bulsaydık alacaktık ama bulamadık onun içinde almıyoruz” şeklinde konuştu.

“ISRARLA AYRILMAK İSTEMİYOR” Ellerindeki oyuncuları çıkarmak istediklerini vurgulayan Albayrak, Gökhan Zan konusuna ayrı bir parantez açtı.

“Gökhan kardeşimiz ısrarla gitmek istemiyor. Bazı demeçleri kulağıma geldiğinde de üzülüyorum. Uzun zaman kalmış, sakatlıklar geçirmiş ve parasını takır takır almış. Bu duyduklarım hoş değil. Ben yatarak paramı alırım, hoş değil. Gitsin oynasın. Asgari ücretle çalışan insanlar, maç seyretmek için geliyor. Oynamayan oyuncuyu izlemek için gelmiyorlar. Bir an önce kulüp bulsun, sonraki yıllar için kendine yol açsın.

Gökhan Zan sevenlerini sevindirsin. İyi oynadığı zaman, Gökhan kardeşimizi sevenler mutlu olacak. Gitsin, oynasın. Biz ona ne fedakarlık varsa yapacağız. Biz hocanın raporu doğrultusunda onları göndermek zorundayız.

ALBAYRAK’TAN ONTIVERO GERÇEKLERİ Mancini döneminde transfer edilen Lucas Ontivero hakkında konuşan Albayrak, “Ontivero’yu Gaziantepspor da gönderi. Menajeri Antalya’ya geldi ve görüştük. Bu futbolcunun Galatasaray’a nasıl alındığını bana anlattı. G.Saray’ın 1 kuruşunu yiyene çok büyük beddua edeceğim. Menajeri bana, ‘Ben Mancini’nin çok yakın arkadaşıyım. Lucas Ontivero Galatasaray’a verdim’ diyor. Bende hiç utanmadınız mı Galatasaray’ın 2 milyon euro parasını aldınız dedim. Kendisi de ben ne yapayım zorla vermedim cevabını verdi.

Yayınlanma Tarihi:15:07,