SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, Habertürk TV’de Faik Çetiner’in sunumuyla yayınlanan Sportürk programına telefonla bağlandı. Cavcav, Fenerbahçe Genel Sekreteri Mahmut Uslu’nun Duygun Yarsuvat’a yönelik söylediği “Cavcav’laşmasın” sözüne çok sert cevap verdi.

İşte İlhan Cavcav’ın açıklamaları:

“Uzun yıllardır futbolun içindeyim. Tabii ki Galatasaray başkanının açıklamasını doğru bulmuyorum. Ancak Fenerbahçe Kulübümüzün gerek başkanının gerek Sayın kilolu Mahmut Uslu kardeşimin bu “Cavcav’laşmasın” açıklamalarını kendime bir hakaret olarak kabul ediyorum. Cavcav adam değil, adam gibi adam. 80 yaşındayım. Hiçbir işime haram sokmam. Kimsenin hakkını yemem. Bir insan Cavcav ismini ağzına alırken bir düşünmesi lazım.

GÖKHAN GÖNÜL VE GALATASARAY İTİRAFI

“Yoksa Fenerbahçe ile ne alışım ne verişim olmadığı gibi Fenerbahçe bizim gibi kulüpler için bir altın madeni. Biz futbolcularımızı oraya satarız. Gökhan Gönül’ü verdim, 1 milyon 250 bin Euro’ya. Sorun Ali Şen Bey’e. Odadan çıktılar, Adnan Polat aradı, 1 milyon 750 bin Euro verdi. Gençlerbirliği oyuncu satıp ayakta durabilen bir takım. Ben ne para ne pul almıştım. Dedim ki söz verdim Adnan Polat, ben veremem kardeşim. İster 500 bin Euro isterse bin 500 Euro olsun, vermedim.

Fenerbahçe, o günleri unuttu. O zaman Cavcav Cavcav’dı da şimdi Uslu Mahmut, zaten epey kilosu var, biraz daha kilo alırsa sağlığına dokunur. O yüzden Cavcav’ı falan karıştırmasın, kendi işine baksın. Türk futbolundan da elini çeksin.

Yayınlanma Tarihi:15:50,