SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Transferi bir an önce bitirelim ki, oyunculardan da maksimum seviyede yararlanalım” diyen Hırvat hoca, Antalya’ya en az 1 ismin getirilmesini bekliyor.

Siyah-Beyazlılar'da sezonun ikinci yarısı öncesinde yapılan tek transferin Alexander Milosevic olması, teknik heyetin canını sıkıyor. Başkan Fikret Orman'la önceden yaptığı görüşmede, “Ligde ve Avrupa'da hedeflerimiz büyük. Ancak özellikle Süper Lig'de olmak üzere yer aldığımız kulvarlarda şampiyonluk kazanabilmemiz için kadronun güçlenmesi gerekiyor” sözlerini sarf eden teknik direktör Slaven Bilic, buna rağmen yönetimin takviye konusunda ağır kalması sonrası tepkisini sürdürdü. Siyah-Beyazlı idarecilerin ellerindeki kısıtlı transfer bütçesini aşmamak için pazarlık üzerine pazarlık yaptığı futbolculardan en az 1 ismin Antalya kampına katılmasını isteyen Hırvat hocanın, yöneticilere, “Bu yılki ilk transferimiz Milosevic'in bile eksikleri ortada. Takıma ancak 15-20 günlük çalışmanın ardından tam olarak katkı sağlayabilecek duruma gelecek. Transferi bir an önce bitirelim ki, oyunculardan da maksimum seviyede yararlanalım” serzenişinde bulunduğu öğrenildi.

VALENCİA’NIN PEREİRA İNADI Slaven Bilic'in, stoper ve sağ bek hattına yapılacak takviyelerin deneyimli isimler arasından seçilmesini istemesi, pazarlıklarda yönetimin elini zorluyor. Kısıtlı bir transfer bütçesi bulunan Beşiktaşlı idareciler, Portekizli savunmacı Joao Pereira konusunda Valencia'yla yaptığı pazarlıklara devam ediyor. Kulübüyle sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan 30 yaşındaki futbolcuyu, İstanbul'da oynamaya ikna eden Siyah-Beyazlılar, Valencia'yla anlaşmakta güçlük yaşıyor. Bilic'in tecrübeli futbolcu istemesine rağmen menacerlerin önerdiği 20 yaşındaki İsveçli sağ bek Emil Krafth konusunda da nabız yoklayan yönetime, Helsingborgs'un olumlu yanıt verdiği, konuyla ilgili son kararı Başkan Fikret Orman'ın vereceği bildirildi.

Yayınlanma Tarihi:10:56,