SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray, Cesare Prandelli döneminde bir ileri iki geri giderken Hamza Hamzaoğlu sonrası sadece sonuç odaklı değil, futbol olarak da taraftarları ve futbol kamuoyunu heyecanlandırdı. Ligdeki dengeleri değiştirdi.

Bugün TV’den Yakup Çınar’ın sorularını yanıtlayan Hamza Hamzaoğlu, kısa zamanda bu denli sevilmesinin nedenini açıkladı.

Hamza Hamzaoğlu, “Ulaşmak istediğiniz hedef?” sorusu sonrası birkaç saniye düşündü ve kararlı bir ifadeyle “Şampiyonlar Lig şampiyonluğu” dedi…

TARAFTARLAR BAĞRINA BASTI

“Bu camiada yetişmiş olmak önemli bir avantaj ancak bizler elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışan insanlarız. verdiğin emeği bilen, gören ve saygı duyan bir camia burası… Taraftarlar beni bağrına bastı; onların gücüne, sevgisine ve ilgisine layık olmak istiyoruz…”

İKİNCİ YARI DAHA ZOR

Hamza Hamzaoğlu’na göre ilk yarı gayet başarılı geçti…

“Geldiğimizde de takımımızın ligdeki konumu iyiydi. Bizden sonra takım daha iyi oynamaya ve daha çok mücadele etmeye başladı. ilk yarının son maçında Beşiktaş’a karşı galip gelmek de özgüvenimizin artmasına neden oldu. Şimdi sırada ikinci yarı var. Bu devre çok zor geçecek. Bu kesin. diğer kulüpler eksiklerini tamamlayıp ikinci yarıya başlayacak. Hazırlıklıyız, zaman her şeyi gösterecek. iyi başladık, iyi sürdürmek ve sezon sonunda mutlu sona ulaşmak istiyoruz…

Yayınlanma Tarihi:12:02,