SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak ve teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, Alanya kampı boyunca takımı takip eden basın mensuplarıyla yemekte bir araya geldi

İkinci yarı hazırlıklarını Alanya’da sürdüren Galatasaray’da, Kulüp Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak ve teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, kamp boyunca takımı takip eden basın mensuplarıyla yemekte buluştu.

Gazeteciler tarafından bir restoranda verilen yemekte konuşan Albayrak, basın mensuplarına davetlerinden dolayı teşekkür etti.

Çaykur Rizespor maçı öncesi Florya’da bir restoranda bir araya gelme sözü veren Albayrak, “İnşallah hocamızla biz de sizi ağırlayacağız. Biz bir aileyiz. Bütün idmanları size açtık. Bugüne kadar görülmemiş şeyler yapıyoruz. Yıldız futbolcuları sizlere veriyoruz. Bizi yalnız bırakmadığınız için teşekkürler” dedi.

Hamzaoğlu ise takımda işlerin yolunda gittiğini, şu ana kadar hiçbir aksi durumun olmadığını belirterek, “Bunu da inşallah sezon sonuna kadar hatta bundan sonraki sezonlarda Galatasaray Kulübü olarak sürdürürüz. Verdiğiniz destekten dolayı hepinize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi:09:31,