SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Albayrak’tan transfer açıklaması

Galatasaray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, River Plate maçı öncesi yayıncı kuruluşa önemli açıklamalar yaptı. Alanya kampının takıma çok faydalı olduğunu belirten Albayrak, "Transfer yapmış olmak için oyuncu almayacağız" dedi.

Güncellenme: 21:32, 17/01/2015
Albayrak’tan transfer açıklaması

Alanya kampının takıma çok faydalı olduğunu belirten Albayrak, bu ortamı yaratan teknik direktör Hamza Hamzaoğlu’na teşekkür etti.

Takımın çok istekli ve hırslı olduğunu kaydeden Abdurrahim Albayrak, “Dolu dolu bir kamp dönemi geçiriyoruz. Kimse idmanların bitmesini istemiyor. İdmanlar herkesin özlediği gibi geçiyor. Hamza Hoca’nın katkısı inanılmaz fazla. Hamza Hamzaoğlu takıma ayrı bir ruh verdi. İstanbul’a hazır bir Galatasaray dönecek. Emeği geçenlere teşekkür ederim” dedi.

Ara transfer döneminde futbolcu almayacaklarını net bir şekilde ifade eden Galatasaray Başkan Yardımcısı, Wesley Sneijder’i satmayacaklarını yinelerken, “Biz yıldızlarımızı satmayacağız. Asla da transfer yapmayacağız. Biz bu kulübe tasarruf yapmaya geldik. Bazı sıkıntılı dönemler vardı. Herkes kellesini taşın altına koydu. Takımı boşaltmak için elimizden geleni yapıyoruz. Her taraf futbolcu dolu. Bizim de hatalarımız olmuştur. Ama artık hata yapmamamız lazım. Çünkü hatalar kulüplere pahalıya mal oluyor. 8 ay içinde elimizden ne geliyorsa onu yapmaya çalışacağız. Transfer yapmış olmak için de oyuncu almayacağız” ifadelerini kullandı.

Albayrak ayrıca, THY Euroleague’de Kızılyıldız’ı deplasmanda mağlup eden erkek basketbol takımını kutladı ve başantrenörü Ergin Ataman’a teşekkür etti.