SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PTT 1. Lig ekiplerinden Antalyaspor’da basın sözcüsü Hasan Ali Ceylan, 24 Ocak’a kadar passolig kartı çıkartacak taraftarların kombine yüklemelerinin kulüp tarafından bedelsiz yaptırılacağını bildirdi.

Ceylan, yaptığı yazılı açıklamada, Antalyaspor’da ikinci yarı hazırlıklarının transferler ve kamp programıyla devam ettiğini anlattı.

Yönetim kurulu, teknik kadro ve oyuncuların yanı sıra tüm şehrin başarının yakalanacağına inanmasının kendilerini motive edeceğini vurgulayan Ceylan, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Bilindiği üzere ikinci yarıda yapılacak 18 müsabakanın 9’u iç sahada gerçekleşecektir.

Şampiyonlukta motive edici en önemli unsurlardan taraftar desteğini takımımıza göstermek için yarın itibarıyla üzerinde Antalyaspor logosu bulunması şartıyla çıkarılacak passolig kartlarına, Akdeniz Üniversitesi Stadyumu’nun VIP tribünü hariç diğer tüm tribünlerden sezon sonuna kadar geçerli olmak üzere kombine yüklemesi, kulübümüz tarafından karşılanacaktır.

Hali hazırda Antalya ilinde 4 bin 910 passolig kartı mevcuttur. 8 bin 200 kapasiteli Akdeniz Üniversitesi Stadyumu’nun kalan kısımlarının doldurulması için takımımıza destek vermek isteyen taraftarlarımızın 24 Ocak’a kadar passolig kartı çıkarmaları halinde kombine yüklemeleri kulübümüz tarafından bedelsiz olarak yapılacaktır.” Ceylan, 25 Ocak’ta Akdeniz Üniversitesi Stadyumu’nda Antalyaspor-Elazığspor arasında oynanacak maça taraftarları davet etti.

Yayınlanma Tarihi:00:45,