SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PTT 1. Lig’de şampiyonluk hedefiyle mücadele eden Antalyaspor, Akdeniz Üniversitesi Stadı’nda oynanan maçlarda taraftar sayısını artırmak amacıyla kampanya başlattı.

Ligin ilk devresinde sahasındaki maçlarda taraftar desteğini yeterince göremeyen kırmızı-beyazlı takım, Antalyaspor logolu Passolig çıkaran seyirciye kombine yüklemesinin ücretsiz yapılacağını duyurdu. Antalyaspor Basın Sözcüsü Hasan Ali Ceylan, ikinci yarıda kırmızı beyazlı takımın sahasında 9 maç oynayacağını ve bu maçlarda taraftar desteğini de hissetmek istediklerini vurguladı.

Ceylan, Antalyaspor’da ikinci yarı hazırlıkları, transferler çalışması ve kamp programının sürdüğünü dile getirdi. Ceylan, şampiyonluk yolunda yönetim kurulu, teknik kadro ve oyuncuların yanı sıra, tüm şehrin başarının yakalanacağına inanmasının kulübü motive edeceğini aktardı.

Ceylan, “Şampiyonlukta motive edici en önemli unsurlardan taraftar desteğini takımımıza göstermek için üzerinde Antalyaspor logosu bulunması şartıyla çıkarılacak Passolig kartlarına Akdeniz Üniversitesi Stadyumu’nun VIP tribünü hariç diğer tüm tribünlerinden sezon sonuna kadar geçerli olmak üzere kombine yüklemesi kulübümüz tarafından karşılanacaktır” dedi.

Ceylan, açıklamasını şöyle tamamladı:

“Hali hazırda Antalya’da 4 bin 910 Passolig kartı mevcuttur. 8 bin 200 kapasiteli Akdeniz Üniversitesi Stadyumu’nun kalan kısımlarının (3 bin 290) doldurulması için takımımıza destek vermek isteyen taraftarlarımızın bizzat kendileri tarafından 24 Ocak’a kadar Passolig kartı çıkarılması halinde kombine yüklemeleri kulübümüz tarafından bedelsiz yapılacaktır. Antalyasporumuzun 2’nci yarıda daha güçlü ve inanmış bir taraftar grubuyla desteklenmesi temennisiyle 25 Ocak’ta Akdeniz Üniversitesi Stadyumu’nda Antalyaspor- Elazığspor müsabakasına tüm taraftarlarımızı bekler, destekleri için teşekkürlerimizi sunarız.”