SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Millilerin biletleri satışa çıkıyor

2015 Avrupa Erkekler Basketbol Şampiyonası'nda A Milli Takım'ın da yer aldığı B Grubu'nun maç biletleri, 19 Ocak Pazartesi günü satışa çıkacak.

Güncellenme: 15:29, 16/01/2015
Millilerin biletleri satışa çıkıyor

Türkiye Basketbol Federasyonu’ndan (TBF) yapılan açıklamaya göre, Berlin’de oynanacak B Grubu maçlarının biletleri, basketbolseverler tarafından 19 Ocak Pazartesi gününden itibaren satın alınabilecek.

Seyircilerin tercih ettikleri maçlara bilet alabilecekleri gibi paket programlardan da faydalanabileceği belirtilen açıklamada, maç başına bilet fiyatının 19 avro olacağı, bunun yanı sıra basketbolseverlerin 188 avro karşılığında tercih ettikleri bir takımın tüm maçları için ikinci kategori bilete sahip olabileceği de belirtildi.

İlk kez 4 ülkenin evsahipliği yapacağı ve 5-20 Eylül tarihlerinde düzenlenecek turnuvada B Grubu’nda yer alan A Milli Takım, Almanya, İspanya, Sırbistan, İtalya ve İzlanda’ya karşı mücadele edecek.

Turnuvanın grup aşaması Almanya’nın Berlin, Fransa’nın Montpellier, Letonya’nın Riga ve Hırvatistan’ın Zagreb kentlerinde gerçekleştirilecek. Diğer maçlar ise Fransa’nın Lille şehrinde yapılacak.

Biletler, Eventim’in internet sitesi üzerinden satışa sunulacak.