SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, GS TV'ye, sarı-kırmızılı takımdan gönderilecek isimler hakkında açıklamalarda bulundu.

Albayrak, futbolcuların çok huzurlu ve neşeli bir idman gerçekleştirdiğini, tüm kulüplerin maddi sıkıntılar çektiğini ve yönetim olarak sürekli futbolcu giderlerinin konuşulduğunu belirtti. Albayrak, “Yiğit'i Akhisar'a verdik. Ciddi bir para ödüyorduk. Veysel ile ilgili Kasımpaşa'yla görüşmeler sürüyor. KAP'a bildirdik.

Furkan'ı Karabükspor'a verdik. Hoca ve benim de çok sevdiğim bir kardeşimiz. Elimizde birkaç arkadaşımız daha var. Bazı arkadaşlarımızı satmayı asla düşünmüyoruz. Bütün kulüpler ekonomik sıkıntı içerisinde. O arkadaşlar paralarını almak ve oynamak istiyorlar. Onlarda haklı. Biz de diyoruz ki en azından gitsinler başka kulüpte oynasınlar, gelecek sene de Galatasaray’a daha yararlı olurlar. Sürekli futbolcu giderlerini konuşuyoruz. Altından çıkmak mümkün değil.

Çalışan insan hata yapar. Hata yapıyorsak dün duayenlerimizden hoşgörüyle karşılamalarını bekliyorum. Hem 4. yıldızı takmak, hem de tasarruf yapmak istiyoruz” ifadelerine bulundu.

Yayınlanma Tarihi:19:12,