SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Yabancı çilek gerekmez”

Galatasaray Teknik Direktörü, doğum günü pastasında yer alan meyveden yola çıkıp ısrarla transfer soruları soran gazetecilere, net bir cevap verdi.

Güncellenme: 10:11, 16/01/2015
“Yabancı çilek gerekmez”

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu 45. doğum gününü kutladı. Hamzaoğlu, sarı kırmızılı ekibin teknik heyeti ile dünkü idman sonrasında gazetecilerin aldığı pastayı kesti. Hamza Hamzaoğlu kesilen pasta sonrasında espriyle, “Buna çok şaşırdım” derken, “Sezon sonu dördüncü yıldızı istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Pastanın üzerindeki çilekten konu açıp ısrarla transferle ilgili sorular sonra gazetecilere Galatasaray'ın hocası, ““Siz hep çilek peşindesiniz. Çilekler güzel ama hormonlu biraz. İlla ki bu çilekleri dışarıdan mı ihraç edeceğiz? Tarladaki çilekleri gören yok. Galatasaray takımının kadrosu bana göre yeterli” diye konuştu.

“TAKIM ZORLU YARIŞA HAZIR”

Sarı-kırmızılı çalıştırıcı, konuştuğu sırada oyuncuları ve teknik ekibinin doğum günü şarkısı çalması üzerine, “Asıl sürpriz bu oldu. Bir başarı varsa ekibimle. Ben takımımı bu yarışa hazır ve yeterli görüyorum. Takımım neşeli ve mutlu” şeklinde konuştu.

Genç teknik adam, idmanlarda neşeli görüntüleri ile dikkat çeken Sneijder ile ilgili, “Bütün oyuncular gibi Sneijder de önemli kozumuz. Sonuçlar da, başarılar da gelirse mutlu olacağız. Bazı arkadaşlarımız İstanbul'da kaldı. Hepsinden memnunuz ama burada oturmaları onlara bir şey kazandırmayacak. İnşallah hepsi gittikleri yerde başarılı olur” dedi.

Hürriyet

Yayınlanma Tarihi:10:03,