SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Timsah’ın N’Guemo inadı

Yeşil-beyazlılar, 3.5 senedir hemen her transfer döneminde gündemine gelen Landry N’Guemo için yeniden harekete geçti. Kamerunlu orta saha, Bursaya bu kez çok yakın.

Güncellenme: 08:58, 14/01/2015
Timsah’ın N’Guemo inadı

Safa Can KONUKSEVER

DEVRE arasında yıldızlarına gelen transfer teklifleriyle gündeme gelen Bursaspor, bir yandan da kadrosunu takviye etmek için kolları sıvadı. Teknik direktör Şenol Güneş'in raporu doğrultusunda çalışmalarını sürdüren yönetim, yeşil-beyazlı kulübün 3.5 senedir gündeminde olan Landry N'Guemo ile temasa geçti. Timsah, 2011 yazında Bordeaux'a kaptırdığı Kamerunlu önlibero için geçen sezonun ve bu sezonun başında transfer girişiminde bulunmuş, ancak başarılı olamamıştı. İlk devre herhangi bir takımda forma giymeyen ve bonservisi elinde olan 29 yaşındaki orta saha oyuncusu ile yeşil-beyazlıların bu kez anlaşmaya yakın olduğu öğrenildi.

TRAORE GİDEBİLİR

LANDRY N'Guemo'yu kadrosuna katmayı planlayan Bursaspor, Kamerunlu oyuncunun transferi gerçekleşmesi durumunda Bakaye Traore'yi göndermeyi planlıyor. Timsah'tan 1 milyon Euro yıllık ücret alan Malili, ilk devre kendisini ispatlamayı başaramamıştı.