SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Quaresma, Beşiktaş’ı özlüyor”

Veli Kavlak, Slaven Bilic ile birlikte farklı bir oyuncu haline geldiğini söyledi. Veli ayrıca, "Quresma hala Beşiktaş'ı özlediğini söyleyen mesajlar atıyor" dedi.

Güncellenme: 18:46, 14/01/2015
“Quaresma, Beşiktaş’ı özlüyor”

Avusturya’nın Laola 1 internet sitesine açıklama yapan Veli, Kavlak, “Bilic’den çok şey öğrendim. Kendisi çok düzgün bir insan ve çok iyi bir teknik adam. Futbolumu ilerletmem de bana katkısı oldu. Kendimi geliştirmeye devam edip önümüzdeki yıllarda çok daha başarılı olacağını düşünüyorum” şeklide konuştu.

2011-2012 sezonu öncesi Besiktaş’a transfer olan Veli, o dönem takım arkadaşı olan Ricardo Quaresma ile hala görüştüklerini söylerken, “Beşiktaş’a transfer olduğum dönemde Fabian Ernst bana çok yardımcı oldu. İkimiz de Almanca konuşuyorduk. Guti ve Quaresma gibi oyuncular da takımda yer alıyordu. Özellikle Quaresma çok farklıydı. Onun kadar yetenekli değilim. Hala bana Beşiktaş’ı özlediğini söyleyen mesajlar atıyor. Kim böyle büyük bir kulüpte olmaz istemez ki? Burada çok iyi oyuncularla oynadım ve onlardan çok şey öğrendim” dedi.