SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Denizlispor’da istifa kesinleşti

PTT 1. Lig ekiplerinden Denizlispor’da birkaç gündür teknik direktör Özcan Bizati’nin istifasıyla yaşanan gelişmelerin ardından yönetim Bizati’nin istifasını kabul ettiğini açıkladı.

Güncellenme: 11:37, 14/01/2015
Denizlispor’da istifa kesinleşti
Denizlispor'da hafta başında başlayan teknik direktör Özcan Bizati bilmecesi çözüldü. Yönetimle görüşerek takımın önünü açmak için istifa eden Bizati'nin istifası ilk yönetim kurulu toplantısında kabul edilmedi.
Ardından Özcan Bizati yeniden takımın başında kalmak istemediğini söyleyince yönetim Bizati'nin istifasını kabul etti. Yönetim, yaşanan gelişmelerle ilgili kulübün internet sayfasından yaptığı açıklamada, “Geçtiğimiz sezondan bu yana Kulübümüzün teknik direktörlüğünü üstlenen Sayın Özcan Bizati ve teknik ekibi ile tekrar bir araya gelip, Yönetim Kurulumuza Denizlispor'un önünün açılması gerekçesiyle sundukları istifa talebini kabul ettik. Denizlispor Yönetim Kurulu ve camiamız olarak, Sayın Özcan Bizati ve teknik ekibine Denizlispor'a vermiş oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür eder, sportif hayatlarında başarılar dileriz” denildi.
Yaşanan gelişmelerin ardından yönetimin yeni teknik direktörü belirlemek için çalışmalara başladığı ve birkaç gün içinde yeni teknik direktörün açıklanacağı kaydedildi.