SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray'da ikinci yarı hazırlıkları bugün Antalya'da başlayacak. Florya'da sabah saatlerinde toplanacak olan sarı-kırmızılılar öğlen ise Alanya'ya gidecek. Sarı-kırmızılılar ilk antrenmanını akşam saatlerinde gerçekleştirecek. Burak Yılmaz ve bazı yerli futbolcuların ise direkt olarak takımın kamp yapacağı otele geçecekleri öğrenildi.

Yekta kadroda

Cim-Bom'da gözden çıkarılan ve bazı takımlarla görüşen Veysel Sarı ile Gökhan Zan kamp kadrosuna alınmadı. “İstersen oynayabileceğin bir kulübe gidebilirsin” denilen Yekta Kurtuluş, Alanya kampında yer alacak. Yiğit Gökoğlan'ın sözleşmesi ise dün karşılıklı olarak fesh edildi.

Galatasaray’ın kamp kadrosu şu isimlerden oluşuyor:

Fernando Muslera, Felipe Melo, Hamit Altıntop, Blerim Dzemaili, Selçuk İnan, Umut Bulut, Wesley Sneijder, Bruma, Alex Telles, Burak Yılmaz, Sinan Gümüş, Goran Pandev, Hakan Balta, Yasin Öztekin, Semih Kaya, Koray Günter, Olcan Adın, Yekta Kurtuluş, Sinan Bolat, Emrecan Coşkun, Birhan Vatansever, Emre Çolak, Sabri Sarıoğlu, Eray İşcan, Alperen Uysal, Tarık Çamdal

Divan bugün toplanıyor

Galatasaray Kulübü'nde Ocak ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı bugün gerçekleştirilecek. Ali Sami Yen Spor Kompleksi çok amaçlı toplantı salonunda düzenlenecek toplantı saat 13.30'da başlayacak.

Yayınlanma Tarihi:10:04,