SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hikmet Karaman’ın 3 favorisi

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, Obraniak ile anlaştıklarını söyledi. Başarılı hoca, Yekta Kurtuluş,Mustafa Yumlu ve Serdar Gürler’i de kadroda görmek istediğini itiraf etti.

Güncellenme: 11:13, 12/01/2015
Hikmet Karaman’ın 3 favorisi

Transferin hızlı takımlarından biri de Çaykur Rizespor… Kweuke ve Viera Afrika Kupası, Ali Adnan ise Asya Kupası'nda olduğu için ikinci yarıda sıkıntı  ekebileceklerini vurgulayan teknik direktör Hikmet Karaman, 5 takviyeye kesinlikle ihtiyaç duyduklarını söyledi. İlk olarak AMK'nın transferini duyurduğu ve İstanbul'a getirilen Polonyalı Ludovic Obraniak ile anlaştıklarını doğrulayan Karaman, yerli listesini de açıkladı. ‘Transfer şart'

Karaman, “Trabzonspor'dan Mustafa Yumlu çok istediğimve bize savunmada inanılmaz katkı sağlayabilecek bir oyuncu. Kendisiyle de görüştüm. Serdar Gürler de aynı şekilde. Galatasaray'dan Yekta da orta alanda sorunu çözebilecek bir isim” dedi.

Yabancı transferinde yönetimin de kendisi gibi Avrupa'dan oyuncu istediğini vurgulayan başarılı çalıştırıcı, “Kulübün ekonomik şartları doğrultusunda en kısa zamanda takviyeleri gerçekleştireceğiz. İkinci yarıda sorun yaşamamak için transfer yapmamız şart“ diye konuştu.