SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Erkan Zengin’den flaş girişim!

Kulübü, Eskişehir’in Trabzonspor ile anlaşmasına rağmen Fırtına’ya gitmeme kararı alan Erkan Zengin sarı-lacivertli formayı giymek için hukukmücadelesi başlatıyor.

Güncellenme: 10:33, 11/01/2015
Erkan Zengin’den flaş girişim!

Safa Can KONUKSEVER

ERKAN Zengin transferi yılan hikayesine döndü Eskişehirspor, 2 milyon 250 bin Euro karşılığında Trabzonspor'la anlaştı. Erkan ise Fenerbahçe'de oynamak istiyor. Tatil için İsveç'e giden Erkan'ın ardından Trabzonspor ile Eskişehirspor adam bile gönderdi. 29 yaşındaki oyuncunun yakın arkadaşı eski futbolcu Risp Zürih'e yollandı. Ancak o da Erkan'ı henüz ikna edemedi.

ESKİ hocası Ersun Yanal'ın baskılarına rağmen inatla Fenerbahçe'de oynamak istediğini açıklayan Erkan Zengin, çare kalmayınca hukuk yolunu seçti. Buna göre Erkan, konuyu FIFA'ya götürecek ve davalık olacak. Haklı olduğunu savunan İsveç Milli Takımı'nın oyuncusu, geçici lisans alıp Fenerbahçe formasını giymeyi hedefliyor.

HATTA bunun için avukata yetki bile verdi. Bu tip davalarda genellikle oyuncuyu haklı bulan FIFA'nın, Erkan Zengin konusunda nasıl bir karar vereceği merakla bekleniyor. Görünen o ki Erkan olayı, devre arası transfer döneminin son gününe kadar devam edecek.

Yayınlanma Tarihi:09:41,