SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bahadır ÇOKİŞLER Sarı-kırmızılılar, Antalya'da özel bir turnuvada karşı karşıya geleceği River Plate ile masaya oturup, Kolombiyalı savunmacının işini bu kez bitirmek için çok kararlı

ASLAN transferde Eder Alvarez Balanta'yı yeniden gündemine aldı. Öncelikli olarak savunmayı takviye etmek isteyen sarıkırmızılılar, birinci aday Ryan Donk'un kulübü Kasımpaşa'nın işi yokuşa sürmesi üzerine bir kez daha Kolombiyalı stoperin peşine düştü. Geçen devre arası ve yaz döneminde sürekli gündeme gelen 22 yaşındaki savunmacının şini bu kez bitirmeyi amaçlayan G.Saray Yönetimi, transfere noktayı koymak için düğmeye bastı.

Antalya'da buluşacaklar BALANTA ile temaslara başlayan Cimbom, yıldız futbolcunun kulübü River Plate ile Antalya'damasaya oturacak. İki takımTHY Royal Cup Turnuvası kapsamında Alanya'da karşı karşıya gelecek. G.Saray, Arjantin ekibiyle kıyasıya bir pazarlığa girişip, Balanta transferine noktayı koymayı hedefliyor. Sarı-kırmızılılar, yıldız oyuncuyu öncelikli olarak bonservisiyle isteyecek. Ancak River'ın zorluk çıkarması halinde kiralık formülü devreye girecek. Mancini'nin özellikle istediği Balanta ismine, Hamza Hamzaoğlu'nun da onay verdiği öğrenildi.