SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sneijder’in menajeri İstanbul’a geldi

Juventus'un talip olduğu Galatasaraylı Wesley Sneijder'in menajeri Guido Albers bu sabah İstanbul'a geldi. Albers, sarı kırmızılı yöneticilerle bir araya gelip, "Wesley'i ya satın ya da sözleşmesini uzatın" diyecek.

Güncellenme: 11:21, 09/01/2015
Sneijder’in menajeri İstanbul’a geldi

Galatasaray’dan ayrılması gündeme gelen Wesley Sneijder konusunda bugün flaş bir gelişme yaşandı.

Hollandalı futbolcunun menajeri Guido Albers, sarı kırmızılı yönetimle görüşmek için sabah saatlerinde İstanbul’a geldi. Albers’in Juventus’tan gelen transfer teklifini Galatasaray’a ileteceği belirtildi.

Sneijder’in Galatasaray’dan ayrılmasını istediğini daha önce birkaç kez dile getiren Albers’in, İtalya’nın yanı sıra İngiltere’den de kulüp arayışı içinde olduğu ifade edildi.

Sarı kırmızılı yönetimin ise bu konudaki tavrı net… Başkan yardımcısı Abdurrahim Albayrak ile Galatasaray Sportif A.Ş. yöneticisi Ali Dürüst, “Biz oyuncumuzdan memnunuz. O da Galatasaray da mutlu. Sneijder’i satmayı düşünmüyoruz. Ancak çok isteyen bir kulüp varsa, getirir 20 milyon Euro’yu alır” diye konuştular.

Diğer taraftan Guido Albers Galatasaray yönetimine, ‘eğer Sneijder’i satmıyorsanız, sözleşmesini uzatalım’ teklifinde bulunacak. Sarı kırmızılılar ise buna karşın, “Biz futbolcuyla konuştuk. Şampiyon olalım, lig sonunda hemen imzayı atalım” cevabını verecek.

Hürriyet