SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursa’da büyük operasyon!

Belluschi’nin menajeri, yıldız oyuncunun sezon sonunda Avrupa’ya gideceğini söyledi. Yönetim harekete geçti. Fernandao’nun bonservisi için de Brezilya’ya adam gönderildi.

Güncellenme: 08:53, 09/01/2015
Bursa’da büyük operasyon!

İLK yarının tartışmasız en iyi futbol oynayan ekiplerinden biri olan Bursaspor, yabancı krizi yaşıyor. Timsah'ta Fernandao ve Josue kiralık… Belluschi'nin mukavelesi ise sezon sonunda bitiyor. Bunlara ek olarak Renato Civelli de var. Belluschi'nin menajeri Marco Kırdemir'in açıklamaları ise bomba etkisi yarattı. Kırdemir, “Belluschi sezon sonunda Bursa'dan ayrılacak ve Avrupa'ya gidecek” dedi. Bunun üzerine yönetim, müthiş bir performans ortaya koyan Arjantinli isimle sözleşme yenilemek için harekete geçti.

PORTO’YLA DA GÖRÜŞÜLÜYOR

DAUM döneminde gelen Fernandao konusunda da sıcak gelişmeler var. 16 haftayı 10 golle tamamlayan ve çok büyük alkış alan Sambacı'nın 1.5 yıllık kiralık mukavelesi Mayıs ayında sona eriyor. Bunun için de Brezilya'ya Başkan Recep Bölükbaşı bir yöneticiyi gönderdi. Bonservisi elinde bulunduran Atletico Paranaense ile masaya oturacak olan Timsah, daha önceki yönetimin sözleşmeye koyduğu 5 milyon Euroluk fiyatta indirim isteyecek. Aynı zamanda ilk sezonunda Batalla'nın boşluğunu dolduran genç Josue için de Porto kulübüyle yazışmalar devam ediyor.

Yayınlanma Tarihi:08:46,