SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Messi için inanılmaz iddia

İngiltere Premier Ligi ekiplerinden Chelsea'nin Barcelona'da teknik direktör Luis Enrique ile bir türlü yıldızı barışmayan Lionel Messi için oyuncunun fesih bedeli olan 250 milyon euro'yu gözden çıkardığı iddia edildi.

Güncellenme: 10:57, 08/01/2015
Messi için inanılmaz iddia

Barcelona bu iddiayla kaynıyor…

Chelsea teknik direktörü Jose Mourinho, geçtiğimiz haftalarda yaptığı açıklamada FFP kurallarından dolayı kadrolarına maliyetli bir süper yıldız katmalarının zor olduğunu ifade etmişti. Ancak gerek İngiliz gerekse de İspanyol basını bu açıklamanın tersini iddia ediyor.

Daily Star’ın manşetten verdiği habere göre Chelsea, Barcelona’da ‘problem adam’ ilan edilen Messi için ‘fırsat bu fırsat’ gözüyle bakıyor. Yıldız oyuncunun babasıyla kontağa geçen İngiliz yöneticiler, oyuncuyu ikna etmek için büyük baskı yapıyor. Messi’nin kendisine yapılan 6 yıllık sözleşme teklfini kabul etmesi durumunda Barcelona’yla masaya oturacak olan Chelsea, Katalanların yapılacak teklifi kabul etmemesi durumunda 250 milyon euro’luk fesih bedeli ödeyerek Arjantinli süper yıldızı kadrosuna katacağı iddia ediliyor. messzi

 

Yayınlanma Tarihi:10:26,