SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

G.Saray’da hedef 2 takviye

Sarı-kırmızılı takımın teknik patronu, ara transfer döneminde 1-2 takviye yapabileceklerini söylemişti. Yönetim de kolları sıvadı. Kasımpaşalı stoper olmazsa, ibre Akhisar’a çevrilecek

Güncellenme: 09:06, 08/01/2015
G.Saray’da hedef 2 takviye

G.SARAY'IN devre arasındaki transfer politikası belli oldu. 32 kişilik kadroyu 25'e düşürmeyi planlayan teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nun, yönetimden sadece iki takviye istediği ortaya çıktı. Hamzaoğlu raporunda bir stoper ve bir golcü alınmasını istedi. Alınmazsa da sorun olmayacağını dile getirdi. Futbolun patronu olan Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak ise Trabzonspor'un da ısrarla istediği Uğur Demirok için devreye girdi.

PAZARLIKLAR SÜRÜYOR

ANCAK daha önce Kasımpaşalı Donk ile prensipte anlaşan başarılı yönetici pazarlıklarını sürdürüyor. Sarı-kırmızılılar ya Akhisarspor'un başarılı stoperi Uğur Demirok'u, ya da Kasımpaşalı Donk'u alacak. Kasımpaşa'nın golcüsü Adem Büyük için de pazarlıkların sürdüğü öğrenildi. Galatasaray, Donk'a karşılık Yekta Kurtuluş'u önerdi. Bu transferde pürüz çıkması halinde ibre Akhisarsporlu Uğur Demirok'a çevrilecek ve iş bitirilecek.

‘BİZDEN HABER BEKLE’

TRABZONSPOR, Uğur'a senelik 1.1 milyon Euro önermişti. G.Saray'ın teklif ettiği para ise 800 bin Euro… 26 yaşındaki stoper, aradaki farka rağmen altyapısından yetiştiği G.Saray'ı tercih ediyor. Sarı-kırmızılı yöneticiler, başarılı oyuncuya, “Bizden haber bekle. Sakın bir yere imza atma” dedi. Kasımpaşalı Donk'un mukavelesi 2016'da bitecek. Yani öncelikli olarak Kasımpaşa'yla bonsevis pazarlığının sonucu beklenecek.

Yayınlanma Tarihi:09:05,