SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

F.Bahçe taraftarını heyecanlandıran sözler!

Aktif futbol yaşantısını noktalayan Alex de Souza, Miami’den sarı-lacivertli taraftarları heyacanladıran açıklamalar yaptı.

Güncellenme: 09:40, 08/01/2015
F.Bahçe taraftarını heyecanlandıran sözler!

Fenerbahçe’ye istemeden de olsa veda etmek zorunda kalan ve geçtiğimiz günlerde aktif futbol yaşantısını noktalayan Alex de Souza, Miami'den sarı-lacivertli taraftarları heyacanladıran açıklamalar yaptı. Sıkı bir F.Bahçe taraftarı olan Hakan Sayın'la karşılaşan Sambacı, kendisine “Sen bizim efsane oyuncumuzsun. Beni beklersen gidip hemen F.Bahçe formamı getireceğim ve senden giymeni isteyeceğim” diyen Sayın'ın ricasını geri çevirmedi.

‘ÇALIŞMAYI ÇOK İSTERİM'

“Kulüpten ayrıldıktan sonra birçok kez forma imzaladım ancak çubuklu formayı hiç giymemiştim. Seve seve sırtıma geçiririm” diyen efsane yıldız, daha sonra formayla poz vermeyi de ihmal etmedi. Kendisine yöneltilen “F.Bahçe'de çalışmayı düşünüyor musun?” sorusuna da içtenlikle cevap veren Alex, “Defalarca söylediğim gibi bir gün F.Bahçe'ye dönmeyi, orada çalışmayı çok istiyorum. Gelecek neleri gösterir bilemem ancak bu benim en büyük hayâlim” sözleriyle müjde vermeyi de ihmal etmedi.

Vatan

Yayınlanma Tarihi:09:15,