SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İki kulüp arasında ipler geriliyor!

Bordo-mavililerin Mustafa Yumlu+500 bin euro karşılığında kadrolarına katmaya hazırlandıkları yıldız isimle ilgili ortalığı karıştıran bir iddia geldi.
Gelecek hafta sonuna kadar oyuncu ile sözleşme imzalamaya hazırlanan Trabzonsporlu yöneticilerin ise şok haberle sarsıldı.
Galatasaray altyapısından yetişen Uğur'un İstanbul'da Akhisar'dan eski hocası Hamza Hamzaoğlu ve Galatasaray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak ile bir araya geldiği ve prensip olarak sarı-kırmızılı ekibe evet dediği bildirildi.
Öte yandan devre arasında bir stoperi kadrosuna katmak istediğini açıklayan Galatasaray teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu'nun Pazartesi akşamı İstanbul'da dünya evine giren Akhisar'dan eski oyuncusu Uğur Demirok'un nikahında şahitlik yapması kafaları karıştırdı.
Törende ayrıca Galatasaray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak'ın da katıldığı bildirildi. Bu durum transferin gözde ismi olan Galatasaray altyapısından yetişen Uğur'un balayı dönüşünde sarı-kırmızılı ekibe imza atacağı iddialarının ortaya çıkmasına neden oldu.