SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’de kriz büyüyor!

İngiltere’de transferi için Tottenham ile görüşen Emmanuel Emenike ipleri kopardı...
Emenike bu görüşmelerde menajeri aracılığıyla Fenerbahçe yönetimine ayrılış nedenlerini maddeler halinde iletti. İşte Emenike’yi ayrılığa götüren sebepler:
1- Elimden geleni yapıyorum ancak 2. sınıf muamele görüyorum.
2- Sahada Emre kaptan olabilir ancak ben ona kaptanlık için saygı duyarım. Ne abim ne de hocam. Sadece takım arkadaşım ve kaptanım. Benden hep özür dilememi istediler ama dilemedim, dilemeyeceğim de!
3- Defalarca konuştum, ceza yedim. Bunun için ceza yemek bana ağır geldi. Neden? Çünkü ben direkt santrfor oynamak istiyorum. Bunu söylemek ceza gerektirir mi?
4- Taraftarlarımızı çok seviyorum ama onlar da bana anlayış göstersinler. Fenerbahçe için çok şey yaptım. Sow takım arkadaşım ama o gol kaçırdığında ne tepki alıyor ne eleştiriliyor. Ama ben kaçırınca yerim hemen kulübe oluyor.
5- Sözleşmemde 40 maç oynarsam, maç başı para alacağıma dair madde var. 40 maçın altında olursa almıyorum. 12 bin 500 Euro maç başı param var. Oynamadıkça da mali kayıp yaşıyorum. Bu da hak etmediğim bir durum. Zaten ben bu parayı kazanıyordum. Başkandan rica ediyorum, gelen teklif olumlu. Bu konuda hassasiyet bekliyorum ve dönmek istemiyorum.
Kaynak: Habertürk