SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş onun peşinde!

Orta sahayı güçlendirmek adına kolları sıvayan Kara Kartallar’da, Fikret Orman, Gökhan İnler için Çizme’ye gitti. Gurbetçi futbolcuyla görüşecek olan Başkan, Napoli’yle masaya oturacak.

Güncellenme: 08:53, 07/01/2015
Beşiktaş onun peşinde!

BEŞİKTAŞ'TA transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor… Hem ligde, hem de Avrupa'da iddialı bir konumda bulunan Kara Kartallar devre arasında doğru tercihler yaparak kadrosunu güçlendirmenin hesaplarını yapıyor. Bu çerçevede teknik heyetle yapılan görüşmeler doğrultusunda transferdeki hedefler belirlendi. Gündemdeki en güçlü isim ise Gökhan İnler…

DAHA ÖNCE DE GİTMİŞTİ

ORTA sahada Veli Kavlak ve Atiba Hutchinson'a güçlü bir alternatif arayan siyah-beyazlılarda Başkan bu transferle bizzat ilgileniyor. Fikret Orman'ın Gökhan İnler için ikinci kez İtalya'ya gideceği ortaya çıktı. Daha önce Roma-Napoli maçını izleyip, oyuncunun menajeriyle masaya oturan Orman, bu kez temasları kulüpler seviyesine çekecek.

YÖNETİMLE GÖRÜŞECEK

ANCAK görüşmelerde ilk durak Gökhan İnler olacak. Çocukken Beşiktaşlı olduğu bilinen gurbetçi futbolcuyla, Fikret Orman bir yemekte buluşacak. Daha sonra Napoli yönetimiyle masaya oturulacak. Transferin devre arasında bitirilmesi için tüm imkanlarını seferber edecek olan siyah-beyazlılar, Gökhan'a yıllık 2.2 milyon Euro teklif edecek.