SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sneijder’den taraftara mesaj

Juventus’un kıskacında olan Hollandalı yıldız derbi zaferiyle coşan sarı-kırmızılılara müjdeyi, sosyal medyadan verdi. Ünlü oyuncu, 4. yıldız simgesini kullandı, “Şampiyon olmadan gitmem” mesajını gönderdi

Güncellenme: 09:38, 06/01/2015
Sneijder’den taraftara mesaj

Olimpiyat Stadı'nda ezeli rakibi Beşiktaş'ı devirip şampiyonluk havasına giren G.Saray'da taraftarların aklında Wesley Sneijder ile ilgili transfer dedikoduları vardı. Özellikle İtalyan basınının her gün manşetlere taşıdığı Hollandalı yıldızın, Juventus ile anlaştığı öne sürülüyordu. Ancak 2-0'lık galibiyetle coşan sarı-kırmızılı taraftarlara bir müjde de Cimbom'un süper starından geldi. Sneijder “Takımımdan büyük bir performans ve 2-0'lık Beşiktaş zaferi, gurur” yazılı Twitter mesajını dört yıldız simgesiyle süsledi.

Her fırsatta G.Saray ile sözleşme yenilemek istediğini belirten ve yönetimin “Sezon sonu görüşelim” cevabını verdiği yıldız futbolcu hedefledikleri 4. yıldızı takmadan hiçbir yere gitmeyeceğinin bir kez daha altını çizdi. Sneijder için G.Saray Yönetimi'nin 20 milyon Euro istediğini öne süren Tutto Sport, Juventus'un bu transfer için çok istekli olduğunu ancak sarı-kırmızılıların talep ettiği bonservis bedelinin çok yüksek olduğunun kaydetti.

 

Yayınlanma Tarihi:09:36,