SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Erkan Zengin’den menajerine isyan

1 milyon Euro karşılığı bordo-mavililer ile el sıkışan Mörk’ü arayıp “Nereden biliyorsun benim oraya gitmek istediğimi?” diyerek tepki gösterdi. Ardından sarı-lacivertlilerin kendisine yaptığı teklife olumlu yanıt verdi.

Güncellenme: 09:44, 06/01/2015
Erkan Zengin’den menajerine isyan

Fenerbahçe’de Erkan Zengin transferinden flaş bir gelişme yaşandı. Eskişehir'in yıldız oyuncusu, kendisinden habersiz Trabzonspor ile anlaşan menajeri Patrik Mörk ile köprüleri attı. İşte Erkan ile menajerini karşı karşıya getiren olayların perde arkası…

Erkan Zengin'in temsil haklarını elinden bulunduran Mörk, Trabzonspor Yönetimi ile masaya oturuyor ve 1 milyon Euro'ya el sıkışıyor. Ancak yıldız oyuncu kendinden habersiz bu anlaşmayı yapan Mörk'ü arayarak “Nereden biliyorsun benim oraya gitmek istediğimi?” diyerek olaya tepki gösteriyor. Ardından yetkisi olmayan bir başka menajer Hakan Şirin'i alarak sarı-lacivertlilerle görüşüyor. F.Bahçe Yönetimi'nin kendine yaptığı 1 milyon Euro'luk teklife olumlu yanıt veriyor. Bunun üzerine Zengin ile Mörk'ün arası bozuluyor.

Zengin’in yetkisi olmayan bir menajerle birlikte başka bir kulüple görüşmesine Mörk'ün yanıtı ise şu şekilde oldu: “Belgesi olmayan bir menajer vasıtasıyla transfer görüşmesi yapmak suçtur. Erkan Zengin transfer görüşmesi yapamaz, sözleşmesi devam ediyor. Bu nedenle hem kendisi hem de görüştüğü kulüp açısından bir şikayet olursa sıkıntı yaşayabilir.”