SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Podolski’den efsane isme şok yanıt

Roberto Mancini'nin takımı Inter'in Arsenal'den 6 aylığına kiraladığı Alman golcü Podolski, attığı tweet'le Almanya'da gündeme oturdu.

Güncellenme: 14:13, 05/01/2015
Podolski’den efsane isme şok yanıt

AMKSPOR Dış Haberler

Bir spor programında Lukas Podolski’ye nasihatlar veren Alman futbolunun efsane ismi Lotthar Matthaus, golcü oyuncudan beklemediği bir yanıt aldı.

Sky Germany’de konuşan Matthaus, Inter’e transfer olan Podolski hakkında, “Lukas kaliteli bir oyuncu ancak kalitesini artık sahada kanıtlaması gerekiyor. Son zamanlarda futbolundan çok attığı tweet’lerle ismini duyuyorduk. Futbola konsantre olması lazım” ifadelerini kullanmıştı.

Matthaus’un eleştirilerine Twitter hesabı üzerinden yanıt vermeyi seçen Podolski, “Matthaus gibi birisinin bana nasıl davranmam gerektiği hakkında tavsiyeler vermesini tamamen gülünç buluyorum” dedi. Ancak Podolski’nin bu sert çıkışı yalnızca bu sözlerle sınırlı kalmadı. Twitter mesajının sonuna gelin ve kalp ifadeleri ekleyen, mesajı #Errfolgscoah (Büyük Hoca) hashtag’iyle paylaşan Podolski, böylece Matthaus’un hem başarısız geçen 4 evliliğine, hem de antrenörlük kariyerine ince göndermelerde bulundu.podolski

 

Yayınlanma Tarihi:14:05,